HAVUZ KENARI BARİYERİ

HAVUZ KENARI BARİYERİ

Bahçeli müstakil evlerin, yazlıkların ve villaların en dikkat çekici alanları havuzlardır.  Bahçedeki havuz dinlenmek rahatlamak ve spor yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir konfordur. Ancak bu konforun riskli yönleri de vardır. Özellikle çocuklu ailelerin havuz ve havuz çevresi güvenliği konusunda son derece dikkatli olması gerekir. Bunun için en etkili çözüm havuz kenarı bariyerleridir. Çocukların havuzlara yanlarında ebeveynleri olmadan denetimsiz bir şekilde yaklaşmalarını önler.

Havuz kenarı bariyerleri yaşanacak tehlikelerin ve olası kazaların önüne geçmede en etkili çözümdür. Çocukların havuza erişimini engelleyerek güvende kalmalarını sağlar. Ena Havuz Güvenlik Sistemleri olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyoruz. Uygulamalarımızda UV koruma özelliğine sahip PVC-Vinly malzeme kullanarak her türlü çevresel etkiye karşı dayanıklı üretim yapıyoruz. 120 cm yüksekliğindeki bariyerlerimizle çocukların anne babaları olmadan havuza erişim risklerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Panellerin üzerine monte edildiği direkler eloksallı alüminyum malzemeden üretilmiştir ve korozyona karşı dirençlidir. Direklerin montajı profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Kurulumdan sonra bariyer panelleri kolaylıkla takıp çıkarılabilir özelliktedir. Paneller katlanabilir özellikte olduğumdan çıkarıldığı takdirde katlanarak çok az yer kaplayacak şekilde muhafaza edilebilir. Bariyerler 40-50 kg ağırlığındaki şiddete karşı dayanıklıdır. Bütün bu özelliklerinin yanında panellerin saydam yapısı ve dekoratif görüntüsü ile havuzun estetiğini bozmayan örgü biçiminde tasarlanmıştır. Özellikle yaz aylarında havuz kullanımının artması ile gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması kaçınılmaz olmaktadır.

 İstanbul’un her bölgesine hizmet ediyoruz

Uzun yıllara dayalı hizmet ve denetim tecrübemizle İstanbul’un her bölgesine satış ve servis imkânımız bulunmaktadır. Uygulamalarımızda kalite ve azami müşteri memnuniyeti anlayışından asla ödün vermeden sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini koruyoruz.  Başta sevgili çocuklarımız olmak üzere engelli bireylerin can güvenliği riskini ortadan kaldırmak için profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz.  Yaşanabilecek bir kazanın henüz gerçekleşmeden önce engellenmesi en önemli güvenlik kuralıdır.  Havuz güvenliğinin sağlanmasında havuza erişimin engellenmesi kadar malzemenin sağlam olması da güvenliğin vazgeçilmez unsurudur. Biz de bu anlayışla sizlerin huzuru için yaşam alanlarınızda karşılaşabileceğiniz riskleri ortadan kaldıran hizmetler sunuyoruz.

× Canlı Sohbet