HAVUZ GÜVENLİĞİ

 

Havuz Güvenliği Fiyatları

Havuz güvenliği özellikle yaz mevsimin gelmesi ile birlikte önem kazandı. Sıcaklarda serinlemenin en kolay yolları arasında yer alan havuz için ise güvenlik sorunları başladı. Özellikle sitelerde ve otellerde güvenlik sorunu büyük önem taşır. Günümüzde ise herkesin evde olması müstakil evlerinde havuzlarının tehlikeli olmasına neden oldu. Güvenlik önlemleri alırken havuz güvenliği fiyatları ise merak konusudur.

Havuz güvenliği fiyatları tercih edilen güvenlik önlemlerine göre farklılık kazanmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan malzemelerin kalitesi de güvenlik fiyatlarında önemli rol oynar. Kaliteli malzemelerin tercih edilmesi gerekir. Örneğin uygun fiyatlı ama kalitesiz bir havuz filesi güvenlik sağlamaz. Filede yırtılmalar meydana gelebilir. Bundan dolayı hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler seçerken tecrübeli ve deneyimli firmalar ile iletişime geçilmesi gerekir.

Havuz Güvenliği Panjuru

Havuz güvenliği panjuru günümüzde havuz güvenliği için en pratik yöntemlerden birisidir. Kolay kullanımı, havuz çevresinde bariyer, metal çapa veya benzeri ögelerin bulunmaması estetik açıdan ise rahatlık sağlar. Kolay kullanımı ve kumandalı sistemi sayesinde havuz güvenliği panjuru en kolay ve güvenli yöntemler arasında yer alır.

Tente sisteminin havuz için uygun olan versiyonu ile havuzda oluşabilecek istenmeyen kazaların önüne geçilir. Bu sistem tek kumanda ile açılabilir ve kapanabilir. Açılma, kırılma veya benzeri hatalara neden olmaz. Kolay kullanımlı yapısı ile siz ve ailenizin güvenliği sağlar. Özellikle oteller, siteler, müstakil evler, okullarda kullanılan bu sistem havuz güvenlik yönetmeliğine de uygundur.

 

Havuz güvenliği Yönetmeliği

Havuz güvenliği yönetmeliği iki açıdan önemlidir. Birinci öncelik yüzme amacı ile kullanılan havuzları sağlık açısından güvenli olması gerekir. Diğer önemli husus ise havuz güvenliğinin istenmeyen kazalara karşı sağlanmasıdır. Havuz güvenliği sağlanması açısından birbirinden farklı her bütçeye uygun güvenlik yöntemleri mevcuttur. Çit, panjur, bariyer, file ve alarmı sistemler gibi çeşitli yöntemler mevcuttur. Yüzme havuzları İn kullanıldığı alan ve bütçeye göre bu yöntemler seçilmesi gerekir.

Yaz aylarının gelmesi ile Havuz güvenliği yönetmeliği önem kazandı. Özellikle site içi, müstakil evler, oteller, yazıklar havuz çevresine güvenlik önlemleri almaya başladı. Özellikle otellerde kullanılan havuzlarda bir kaza oluşmaması adına belirli bir saatten sonra kapatılması gerekir.  Bundan dolayı yaz ayları gelmeden önce havuz güvenliği yönetmeliğine uygun tedbirler alınmasında fayda vardır.

 

ŞİRKETİMİZ; ABD’de 35 yıllık tecrübeye sahip havuz güvenlik firması olan BABYGUARD’IN Türkiye Genel Temsilciliğini alarak, Uluslararası Güvenlik Standartlarına sahip Yüzme Havuzu Güvenlik Bariyeri Sistemini ülkemize getiren bir kuruluştur.
Hedefimiz
Özel Yüzme Havuzların çocuklar için güvenli hale getirilmesi için başta ABD olmak üzere gelişmiş ülkelerde kullanılan Havuz Güvenlik Bariyeri sistemini ülkemize getirip, uygulayarak çocukları olası havuz kazalardan korumaktır.
BU BÖLÜMÜN ALTINA 2-3 ADET RESİM KONACAK

ŞİRKETİMİZ NASIL ÇALIŞIR?

Bizlere ulaştığınız andan itibaren en hızlı şekilde programa alınırsınız, uzman ekip ücretsiz ekspertize gelir havuz çevresini uygulama yapılacak bölgeyi inceler ve sizlere uygulama ile ilgili bilgileri aktarır. KESİNLİKLE UYGULAMADA MONTAJ ÜCRETİ ALINMAZ

 

 

× Canlı Sohbet