HAVUZ BARİYER ÖZELLİKLERİ

 

Uygulamalarımız pvc-vinly kaliteli bir malzemeden yapılmış olup uv dayanıklıdır. Bu sayede güçlü etraf şartlarına son derece korunaklı ve dayanıklıdır. Bariyer yüksekliği 120 cm’dir. Direkleri eloksallı Alüminyumdur. Korozyona karşı dirençlidir. Direklerin kurulacağı deliklerin profesyonel takımımız tarafından delinmesi ve ilk kurulumunun yapılmasından sonra kendiniz çok basit bir biçimde söküp aynı şekilde tekrardan takabilirsiniz son derece basittir. Uygulamalarımız katlanabilir haline geldiği için çıkartıldığında tekrardan katlanarak çok az yer kaplayacak biçimde korunabilir. Bariyerlerimiz 40-50 kilogram aralığındaki şiddete karşı dayanıklıdır. Havuzun hoş görüntüsünü bozmaması için örgü biçimindedir.

 

 

 

 

 

 

HAVUZ GÜVENLİĞİ İSTANBUL

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız denetim ve tecrübelerini ışığında İstanbullu her yerine hizmet vermektedir. Verdiği hizmetin uzun ömürlü ve kaliteli olmasına özen gösteren firmamız çeşitli güvenlik sistemleri ile can sağlığınızı korur. Özellikle küçük çocukların rahatlıkla erişebileceği çoklu havuz kullanımlarında havuz güvenliği önem arz eder. Herhangi bir kazanın yaşanmaması için güvenlik sistemleri önemlidir. Çeşitli güvenlik sistemleri sunan firmamız çit, bariyer, file, panjur ve alarm sistemleri gibi kaliteli ve güvenilir hizmet sunar.

Her işin ehli kişiler tarafından yapılması önem arz eder. Özellikle insan sağlığı ve güvenliği söz konusu olan durumlarda tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekir. Havuz güvenliği İstanbul firmamız kaliteli ve güvenli hizmetin tek adresidir.

Havuz Güvenliği Kartal Şube

Havuz güvenliği yaz aylarının gelmesi ile birlikte önem kazandı. Özellikle günümüz koşullarında birçok insanın evlerde vakit geçirmesi veya yakın yerlere gitmesi havuz kullanımı artırdı. Özellikle çocukların evde olması sitelerde, müstakil evlerde ve yazlıklarda havuz güvenliğinin önemi artırmadır. Havuz güvenliğinin gerekli olmasında birçok sebep mevcuttur. Fakat önemli olan sağlam bir havuz güvenlidir.

Havuz güvenliği Kartal şubemiz ile hizmet vermekte olan firmamız, çit, panjur, bariyer ve file gibi çeşitli Havuz güvenliği hizmeti vermekteyiz. Kaliteli malzemeler ile hizmet veren firmamız uzun ömürlü hizmet sunar. Sunduğumuz hizmet sayesiniz siz ve çevrenizdeki insanlarının can sağlığını güvene alabilirsiniz. Kaliteli hizmet tesadüf değildir.

 

 

× Canlı Sohbet