EĞLENCENİZ KABUSA DÖNMESİN!

EĞLENCENİZ KABUSA DÖNMESİN!

Havuzlar pek çok kişi için eğlenceli bulunsa da yüzme bilmeyenler için hayati riskler taşımaktadır. Özellikle 0-6 yaş arası çocukların bilinçsizce havuza yaklaşmalarını önlemek çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Bu nedenle her yıl azımsanamayacak sayıda havuz kazası yaşanmaktadır. Hatta bu kazaların büyük bir kısmı da ölümle sonuçlanmaktadır. Bu tarz kazaların önüne geçmede en etkili çözüm havuz çevresi bariyerleridir. Ena Güvenlik Sistemleri olarak yaşam alanlarınızda konforun ve güvenliğin sağlanması için profesyonel hizmet vermekteyiz.

Çocukların özellikle yaz aylarında oynamayı en çok sevdiği yerlerin başında yüzme havuzları gelmektedir. Öyle ki; onları neredeyse havuzdan çıkarmak için dil döken anne babaları her havuzda görmemiz mümkündür. Ancak çocuğunuza henüz yüzme öğretmediyseniz onun yalnız başına havuza gitmesi sizi her zaman endişelendirecektir. Zira yaşanan havuz kazaları hiç de azımsanamayacak miktardadır. Çocukların oyuna düşkün ve meraklı olduğu 0-6 yaş dönemini sağlıklı bir şekilde geçirebilmesi için ebeveynlerin son derece dikkatli olması gerekmektedir. Bunun için havuz ve havuz çevresinde üst düzey güvenlik önlemi almanız gerekecektir. Havuz çevresi güvenliğini sağlamanın en etkin yolu ise havuz güvenlik bariyerleridir. Ena Güvenlik Sistemleri gerek malzeme kalitesi gerekse titiz ve detaycı tasarımları ile sizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına almaktadır. Ayrıca güvenliğin yanında estetiğin de ön plana çıktığı tasarımlarında bahçenizin görünümüne şıklık katmaktadır. Havuz bariyerlerinde kullanılan malzeme kalitenin ve güvenliğin en etkili malzemesi olan PVC-Vinlydir. Ancak zaman zaman havuz bariyer olarak geleneksel çit malzemesi de kullanılmaktadır. Doğal malzemeden yapılan çitler bahçenin doğal ortamı ile bütünlük oluşturmaktadır. Ancak havuzun görünmesi güvenliği arttıracağından PVC-Vinly malzeme daha fazla tercih edilmektedir.

Ena Havuz Güvenlik Sistemleri olarak kaliteye verdiğimiz önem ve yıllara dayalı tecrübemizle havuzlarınızı güvenli hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerle sizleri buluşturmaktayız. Uzman ekibimizce yapacağımız ücretsiz keşif ve ekspertiz çalışması ardından ihtiyacınız olan tüm güvenlik uygulamalarını raporlayıp sizlere sunmaktayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.

× Canlı Sohbet