Artvin Havuz Güvenliği ve Bariyer Ekipmanları

Artvin Havuz Güvenliği ve Bariyer Ekipmanları

Havuz Etrafı Tamamen Güvenli Olacak Mı?

Havuz bariyerleri, havuzun konumuna göre tüm havuz çevresine veya bir bölümüne uygulanabilir. Amaç çocuğun istem dışı havuza yaklaşmasını önlemektir.


Havuz bariyeri sökme ve değiştirme işlemleri nasıl yapılır?

Monte edilen havuz güvenlik bariyer ekipmanlarının taşıması oldukça kolaydır. Birkaç dakika içinde çıkarıp takabilirsiniz.


Dış ortamda güneş ve suya ne kadara dayanıklıdır?

Garanti süreleri firmalara göre değişiklik gösterse de en az 5 yıldır. Aşırı sıcak ve soğuklar dahil bariyerlerde hiçbir deformasyon meydana gelmez.


Bariyerler nasıl tutturuluyor?

Havuz bariyerinin konulacağı yerlere 3 cm. çapında 10 cm. derinliğinde delikler açılıyor. Deliklerin içerisine özel plastik yuvalar yerleştiriliyor ve bu yuvalar içerisine direkler geçirilip paneller birbirlerine bağlanıyor.

Havuz Güvenlik ve Bariyer Ekipman Özellikleri

1. Paneller çoğunlukla ”uv” korumalı vinylpvc ’den imal edilir ve hava koşullarından etkilenmez. 2. 120 cm. yüksekliğinde güçlendirilmiş alüminyum direkler ile sert zemine sabitlenirler. 3. Alüminyum direkler arasına gerili olan paneller havuzun görüntüsünü kapatmaması için özel file şeklinde dokunmuştur. 4. Üretici yahut uygulayıcı firma tarafından bir kez monte edildikten sonra kullanıcı tarafından kolayca çıkarılıp tekrar takılabilir. 5. 45 kg.’a kadar bir ağırlığın çarpmasına dayanıklıdır. 6. Özel eloksallı aliminyum direkler dış ortamdan etkilenmediği gibi paslanmaya karşı son derece dirençlidir. 7. Paneller rulo haline geldiği için, çıkartıldığında tekrar rulo yapılarak çok az yer kaplayacak şekilde saklanabilir.

HAVUZ GÜVENLİĞİ ŞİRKETİMİZ; ABD’de 35 yıllık tecrübeye sahip havuz güvenlik firması olan BABYGUARD'IN Türkiye Genel Temsilciliğini alarak, Uluslararası Güvenlik Standartlarına sahip Yüzme Havuzu Güvenlik Bariyeri Sistemini ülkemize getiren bir kuruluştur. Hedefimiz Özel Yüzme Havuzların çocuklarlar için güvenli hale getirilmesi için başta ABD olmak üzere gelişmiş ülkelerde kullanılan Havuz Güvenlik Bariyeri sistemini ülkemize getirip, uygulayarak çocukları olası havuz kazalardan korumaktır.

ŞİRKETİMİZ NASIL ÇALIŞIR? Bizlere ulaştığınız andan itibaren en hızlı şekilde programa alınırsınız,uzman ekip ücretsiz ekspertize gelir havuz çevresini uygulama yapılacak bölgeyi inceler ve sizlere uygulama ile ilgili bilgileri aktarır.KESİNLİKLE UYGULAMADA MONTAJ ÜCRETİ ALINMAZ. Evlerimizde bulunan ve sıcak yaz günlerinde serinlemek, eksersiz yapmak, hoşça vakit geçirmek için kullandığımız YÜZME HAVUZLARI doğru önlem alınmaz ise çocuklar için büyük bir tehlike kaynağıdır.

U.S Consumer Product Safety Commission (CPSC) nin istatistiklerine göre A.B.D de her yıl ortalama 5 yaş ve altı 300 çocuk kendi özel yüzme havuzlarında boğularak hayatını kaybetmekte, yaklaşık 3000 çocuk ise boğulma tehlikesi sebebiyle tedavi için hastane acil servislerine getirilmektedir. Söz konusu kazaların büyük bir bölümü yine istatistiklere göre havuz çevresinde bir veya birden fazla yetişkin varken meydana gelmektedir.

Bize Ulaşın

[contact-form-7 id="72" title="İletişim formu 1"]
× Canlı Sohbet